Skip to main content

Jak najszybciej! Tak chcemy Ci pomóc.

Szybka dostawa bukietu kwiatów w Krakowie? Potrzebujesz bukiet kwiatów na wczoraj? Skontaktuj się z nami, rozwiążemy to razem.

Kilka pytań na które znamy odpowiedż

Szukam kwiaciarnii w Krakowie z dostawą - czy mogę na Was liczyć?

Tak! Dopiero pracujemy nad dostawami, jednak jeśli jest taka konieczność – mamy kilka możliwości aby dostarczyć kwiaty i rośliny jak najszybciej!

Kwiaty są w złym stanie

W wielu przypadkach, nasze kwiaty są w pąkach, to całkowicie normalne, że niektóre łodygi wyglądają na nieco opadnięte lub zgniecione. Po kilku dniach od włożenia do wody łodygi się podniosą.

Jeśli jednak jeszcze nie wyrosły, dotarły uszkodzone lub z innymi problemami jakościowymi, możesz o ponowny bukiet lub rekompensatę! Wystarczy że się z nami skontaktujesz!

Jak zająć się kwiatami?

Przycinanie

Przycięcie łodyg o co najmniej 3-5cm pozwoli wodzie dostać się do środka, aby je nawilżyć. Zawsze przycinaj je pod kątem, aby dać im jak najwięcej powierzchni do picia! Przycinaj je co kilka dni, gdy odświeżasz wodę w wazonie, aby kwiaty cieszyły się dłużej.

Wazon

Wybierz wazon, który ma około 30-40 cm wysokości i szerszą podstawę niż szyjka. Dzięki takiemu kształtowi Twój bukiet będzie wyglądał na naprawdę pełny.

Czy mogę zamawiać bukiet kwiatów online?

Pracujemy nad rozwiązaniem zamówień online! O wprowadzeniu możliwości zamawiania przez internet poinformujemy na naszej stronie i facebooku

Bukiet kwiatów z jarzmianka i tulipanami papuzimi z bliska w powiększeniu