Skip to main content

Pracownia Florystyczna Szmaragdowy Las - nowa Kwiaciarnia na mapie Krakowa

Cześć, jestem Małgosia!

W Kwiaciarni "Szmaragdowy Las", bardzo zależy nam na tym, aby wysyłanie i otrzymywanie kwiatów sprawiało radość.

Szmaragdowy Las to celebrowanie małych rzeczy, które wszyscy robimy dla siebie nawzajem każdego dnia. Nie tylko przy wielkich okazjach. To bycie tam, gdzie są wzloty. Podnoszenie się na duchu, gdy jest źle. Wyciąganie kogoś z rutyny za pomocą jednej prostej wiadomości. Pamiętanie o tych cennych wspomnieniach. Znalezienie odwagi, aby powiedzieć przepraszam. Albo drobne sposoby na wywołanie uśmiechu.

Nasza oferta to sposoby na okazanie troski

Wierzymy, w małe i ważne rzeczy. Szmaragdowy Las to nie tylko kwiaty. Razem, pomagamy Ci dbać o bliskich w wyjątkowy sposób. Oferujemy kwiaty, bukiety, dekoracje do wnętrz, prezenty i rośliny doniczkowe - wszystko co pozwoli w wyjątkowy sposób rozjaśnić dzień.

Niespodziewane kwiaty są naprawdę najlepsze!

Wiemy, jak ważne są dla Ciebie obdarowane osoby. Ich uśmiech zależy w dużej mierze od naszych kwiatowych kompozycji. Dlatego każde zamówienie traktujemy jak własne – z największą troską.

Udekoruj z nami swoją przestrzeń

Wszystko zaczyna się w domu. Pomożemy udekorować Twoje wnętrza nie tylko za pomocą kwiatów i roślin; oferujemy również okazjonalne stroiki, dekoracji i figurki – wszystko co pomoże w budowaniu idealnej atmosfery w Twoim domu.

Idealne prezenty w Krakowie

Chcesz umilić komuś dzień wyjątkowo przemyślanym prezentem? Jesteś we właściwym miejscu. Niezależnie od tego, czy chcesz podziękować komuś wyjątkowemu, czy celebrować z przyjacielem urodziny – w naszej Kwiaciarni „Szmaragdowy Las” mamy idealny prezent na każdą okazję.

Skontaktuj się z nami!

Kwiaciarnia Kraków, Szmaragdowy Las – Pracownia Florystyczna

Adres: Osiedle 2 Pułku Lotniczego 31, 31-870 Kraków
kontakt: hello (at) szmaragdowy-las.pl
Telefon: +48 788621421

Godziny otwarcia:

niedziela 11:00–16:00
poniedziałek Zamknięte
wtorek 10:00–20:00
środa 10:00–20:00
czwartek 10:00–20:00
piątek 10:00–20:00
sobota 11:00–17:30

788 621 421Napisz do nas

Napisz do nas