Skip to main content

Dzień Matki jest tuż za rogiem! W tym roku, Dzień Matki przypada na dzień 26 maja 2023 roku. Czas więc zacząć myśleć o idealnym prezencie. Co powiesz na kwiaty na Dzień Matki?

Wszyscy doskonale wiemy, że mamy zasługują na wszystko co najlepsze i to nie tylko w Dzień Matki! Pamiętasz jak mama była przy Tobie, kiedy pierwszy raz uderzyłeś/aś się w kolano? A może wtedy, kiedy wypadł pierwszy mleczny ząb? Na pewno piękny bukiet Kwiatów, może być wspaniałym symbolem wdzięczności i miłości dla jednej z najważniejszych osób w naszym życiu.

Wybór odpowiednich kwiatów ciętych to nie lada wyzwanie! Zastanawiasz się, które kwiaty będą idealnym wyborem? W kwiaciarni Szmaragdowy Las przychodzimy z pomocą, oto kilka ciekawych opcji kwiatów na ten dzień.

Tulipan na dzień matki

Tulipan to jedna z najpiękniejszych i najpopularniejszych kwiatów na świecie. Tulipany są znane z tego, że reprezentują różnorodność, harmonię i miłość. Ich elegancki i wyrafinowany wygląd sprawia, że stanowią idealny dodatek do każdego bukietu kwiatów. Uwielbiamy tulipany za ich mnogość kolorów i odcieni, od jasnych pasteli po intensywne kolory, dzięki czemu można nimi wyrazić różne emocje i uczucia. Z powodu swojej uniwersalności i piękna, tulipany zawsze będą jednym z najbardziej pożądanych kwiatów na świecie. Wiele osób wybiera tulipany na dzień matki, aby wyrazić swoją wdzięczność i uczucia w sposób piękny i wyjątkowy.

Dla odważnej mamy: goździk na Dzień Matki

Goździki to wspaniały prezent do bukietu kwiatów. W kwiaciarni Szmaragdowy Las mamy do nich wielką słabość. Dzięki swoim puszystym kwiatom i jaskrawym kolorom goździki są kwiatem, który nie przestaje zwracać na siebie uwagi! Mogą również długo przetrwać w bukiecie, więc Twoja mama będzie mogła podziwiać je przez wiele tygodni. Symbolizując podziw, miłość i wdzięczność, goździki są idealnym wyborem dla mam, które są odważne!

Postaw na klasykę; róże na dzień mamy

Czasami warto po prostu postawić na klasykę: klasyczny bukiet róż na dzień mamy to zawsze dobry wybór. Choć większość ludzi uważa, że znaczenie róż jest romantyczne, w rzeczywistości mają one wiele różnych znaczeń w zależności od ich koloru. Różowe róże symbolizują wdzięczność i podziw. Żółte róże oznaczają ciepło, szczęście i przyjaźń. Białe róże oznaczają czystość i wdzięk. A pomarańczowe róże symbolizują entuzjazm i energię. Czerwone róże natomiast są uważane za symbol miłości. Te kolory kwiatów to świetny wybór na róże z okazji Dnia Matki. Jesteśmy pewni, że Twoja mama pokocha bukiet klasycznych, kolorowych róż.

Zaskocz swoją mamę – anemony jako kwiaty na Dzień Matki

Kwiat anemon to kwiaty bardzo silne, bo często można je spotkać rosnące dziko na łąkach i w lesie, Nie boją się zaznaczyć swojej obecności w każdym bukiecie. Anemony są symbolem optymizmu i nadziei. Jeśli Twoja mama jest bardzo radosna i uśmiechnięta, to kwiaty dla niej. Dzięki swojej symbolice i estetyce, anemony stanowią idealny dodatek do bukietu dla Twojej mamy.

A może piękne eustomy na dzień mamy?

Duże, odważne i piękne, eustomy to nowoczesne kwiaty idealne dla tych mam, które są młode duchem i zawsze gotowe na przygody. Dzięki wielu dostępnym jasnym kolorom, takim jak fioletowy, różowy, biały, czerwony i żółty dodają ogromną masę radości do każdego bukietu dla mamy. Piękno i symbolika Eustomy czynią go doskonałym dodatkiem do bukietu z okazji Dnia Matki. Dzięki swojej wytrzymałości i trwałości, eustoma będzie cieszyć Twoją mamę znacznie dłużej.

Bukiet z tulipanów i goździków
Bukiet z tulipanów i goździków

Bukiet z tulipanów i goździków

Razem sprawmy, aby Twoja mama poczuła się wyjątkowo. Szukasz Kwiatów na Dzień Matki? Zobacz, jak możemy Ci pomóc.

Wybierz z nami wspaniałe kwiaty na Dzień Matki

Co powiesz na propozycje naszych kwiatów ciętych?

  • Bianca – Bukiet białych róż

  • Amdir – Bukiet z liliami. goździkami, rumiankami, margaretkami i gerberami

  • Dorjen – Bukiet róż z dodatkami santini, goździków i gipsówki

  • Viran – Bukiet z kwiatem protea, z dodatkiem lilii, goździków, alstromerii