Skip to main content

Przygotowujesz Swój dom na Święta Wielkanocne? Zastanawiasz się, jakimi kwiatami ozdobić dom na Wielkanoc? Jednym z doskonałych rozwiązań na udekorowanie domu na Wielkanoc są świeże kwiaty cięte. Zapoznaj się z naszym postem, aby zobaczyć kilka naszych wskazówek dekoracji domu i jakie kwiaty na wielkanocny stół będą najlepsze w tym szczeególnym czasie! 

Kwiaty cięte na wielkanocny stół

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią nadchodzi czas, byśmy otoczyli się wonią i urodą kwiatów, które wnoszą niepowtarzalny urok, piękno i zapach do naszych domów. Jakie zatem kwiaty na wielkanocny stół wybrać, aby rozjaśniał on jeszcze bardziej? Razem z nami. zanurzcie się w inspirującym oceanie barw i zapachów, których obecność uczyni ten świąteczny czas niezapomnianym dla Was i Waszych bliskich.

Tulipany jako kwiaty na wielkanocny stół

Kwiaty tulipanów

Nie ulega wątpliwości, że tulipany od zawsze kojarzą się z wiosną od wieków! Czy wiedzieliście, że istnieje ponad 3000 odmian tych pięknych kwiatów? A ponieważ występują w tak wielu różnych zachwycających odcieniach, od soczystej czerwieni, przez delikatne różowe, po intensywne fiolety. Dodatkowo, kształty tulipanów są równie zróżnicowane – niektóre mają dzwonkowaty kształt, inne są bardziej stożkowate, a jeszcze inne wyglądają jak pełne, kuliste kształty. Tulipany na Wielkanoc będą idealną propozycją jako kwiaty na wielkanocnym stole. Czy to nie jest fascynujące, jak te delikatne kwiaty mogą wprowadzić wspaniałą atmosferę świąt?

Słoneczniki jako kwiaty na wielkanocny stół

SłonecznikiSłoneczniki to jedne z najbardziej popularnych wiosennych kwiatów! Słonecznik zawdzięcza swoją popularność swoim jasnym, dużym i pełnym kolorów kwiatom.

Jeśli chcesz rozświetlić swój dom na Wielkanoc kwiatami, dlaczego nie zafundować sobie przyjemności i nie postawić na słoneczniki? Widok tych pięknych kwiatów w Twoim domu lub na wielkanocnym stole na pewno poprawi każdemu nastrój. Nie ulega wątpliwości, że Słoneczniki to piękne, żółte wielkanocne kwiaty!

Bratki na wielkanocny stół

Te urokliwe, kolorowe kwiaty potrafią rozjaśnić każdy zakątek domu. Delikatne płatki bratków, są jak motyle skrzydła. Kiedy udekorujesz swój dom na Wielkanoc Bratkami, odwdzięczą Ci paletą kolorów w promieniach wiosennego słońca. To kwiaty, które wnoszą do wnętrza atmosferę świeżości i optymizmu.

Patrząc na bratki, nie sposób nie uśmiechnąć się. Ich radosne kolory – od subtelnych pasteli po intensywne barwy – rozweselają i dodają energii Czy nie tego właśnie pragniemy podczas świąt – ciepła, radości i rodzinnej atmosfery? Warto nadmienić, że bratki to kwiaty niezwykle łatwe w pielęgnacji. Te kwiaty wcale nie wymagają skomplikowanych zabiegów!

Zatrwian na wielkanocny stół

Jeśli pragniesz, aby Twój dom przepełniony był zapachem i atmosferą wiosny, zdecyduj się na zatrwian jako kwiaty na Wielkanoc. Czy istnieje coś bardziej kuszącego niż poczucie świeżości w twoim domu? Te urocze kwiaty olśniewają swoim wyglądem, oraz uwalniają subtelny, a zarazem urzekający zapach, przypominający nuty goździków. Czyż to nie doskonały sposób, by zanurzyć się w magii wiosny, nie wychodząc z domu? Nic więc dziwnego, że zatrwian cieszy się taką popularnością wśród miłośników kwiatów! 

W epoce wiktoriańskiej, uznawano, że zatrwiany symbolizują naturalne piękno i wieczne szczęście. Jesteśmy przekonani, że każdy marzy aby otaczać się tym, co przynosi radość i pozytywną energię, a zatrwiany to doskonały wybór, łączący w sobie estetykę i symbolikę wspaniałego życia! 

Zachęcamy Was do odwiedzenia pracowni florystycznej Szmaragdowy Las w Krakowie, gdzie znajdziecie najpiękniejsze kwiaty na wielkanocny stół! Mamy nadzieję, że wyjątkowy czas świąt Wielkanocnych będzie jeszcze bardziej magiczny dzięki pięknym kompozycjom kwiatowym na Wielkanoc, ale również unikatowe dekoracje wielkanocne które stworzymy specjalnie dla Was. Wierzymy, że nasze kwiaty przyniosą do Waszego domu świeżość, radość i wyjątkowy urok Wielkanocy.

Co powiesz na propozycje naszych kwiatów ciętych?

  • Bianca – Bukiet białych róż

  • Amdir – Bukiet z liliami. goździkami, rumiankami, margaretkami i gerberami

  • Dorjen – Bukiet róż z dodatkami santini, goździków i gipsówki

  • Viran – Bukiet z kwiatem protea, z dodatkiem lilii, goździków, alstromerii

Potrzebujesz specjalnych kwiatów na Wielkanoc? Skontaktuj się z nami!

Leave a Reply