Skip to main content

Dostawa kwiatów w Nowej Hucie

Jesteśmy jedną z najbardziej lubianych pracowni florystycznych w Krakowie!

Wyślij kwiaty w dostawie w Nowej Hucie!

Jeśli mieszkasz w Nowej Hucie, lub masz bliską osobę którą chcesz obdarować pięknym bukietem kwiatów, jesteśmy tu dla Ciebie! W Kwiaciarni Szmaragdowy Las możesz zamówić bukiet kwiatów z dostawą nna terenie Nowej Huty!

Kontakt z nami

Nasze bukiety kwiatów

Dostawa kwiatów w Nowej Hucie nawet tego samego dnia

Słyniemy z niezwykłej różnorodności naszych kwiatów, charakteryzujących się śmiałymi kombinacjami barw, form i kształtów. Specjalizujemy się w kreowaniu spersonalizowanych kompozycji kwiatowych, przekonani, że to właśnie detale tworzą ogromną różnicę.

Nasze piękne, świeże kwiaty są dostarczane na terenie całej Nowej Huty; przez zielone malownicze centrum, najstarsze osiedla w rejonach Wandy, czy zielone Bieńczyce.  

Szmaragdowy Las; Pracownia Florystyczna, Kwiaciarnia Kraków

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zamówić wymarzony bukiet kwiatów!

Kontakt z nami

Kilka kwiatowych pytań, na które znamy odpowiedź

Ile kosztuje dostawa kwiatów w Nowej Hucie?

Stworzyliśmy cennik dostarczania kwiatów do Nowej Huty, który jest dostosowany do potrzeb naszych klientów. Koszty dostawy mogą się różnić w zależności od rodzaju wybranego bukietu oraz konkretnej lokalizacji w Nowej Hucie, do której ma zostać wysłany.

Czy mogę dołączyć wiadomość do mojej dostawy kwiatów w Nowej Hucie?

Oczywiście! Jesteśmy przekonani, że dodanie osobistego akcentu w postaci spersonalizowanej wiadomości może znacznie zwiększyć wartość emocjonalną każdej dostawy kwiatów, wprowadzając element ciepła i osobistej troski. Zachęcamy do podzielenia się z nami swoim życzeniem dołączenia własnych, serdecznych słów do bukietu. Taka możliwość pozwala nie tylko na wyrażenie głębokich uczuć, ale również sprawia, że prezent staje się jeszcze bardziej wyjątkowy i pamiętny. Jeżeli interesuje Cię ta opcja, daj nam znać, a my zadbamy o to, by Twoje przesłanie zostało pięknie opracowane i dołączone do kwiatów.